Próbáljon kulcsszavak, rendelési- vagy termékkód, vagy gyári szám szerint keresni, pl. „CM442” vagy „Műszaki információk”
A keresés elindításához írjon be legalább 2 karaktert.
  • Előzmények

Elérhetőségeink

Endress+Hauser (Magyarország) Kft.

Cím / kapcsolat

Forgách u. 9/b

1139 Budapest, Magyarország

Nyitvatartás:

Iroda: 8:00-16:30
Szerviz: 8:00-16:30


Ügyvezető igazgató:

Mézes András

Andras.Mezes@endress.com

+36 20 320 9872


Pénzügyi vezető:

Kerekes Krisztina

Krisztina.Kerekes@endress.com

+36 30 651 2322
+36 1 412 0421 - 104

Számlaküldés:

invoice.hu.sc@endress.com

Értékesítés

Budapest és környéke

Értékesítési vezető:

Lakatos András

Kiemelt iparágak:

  • Élelmiszeripar

  • Gyógyszeripar

Andras.Lakatos@endress.com
+36 20 474 2746
+36 1 412 0421 - 110


Bajár János
Janos.Bajar@endress.com
+36 20 474 2598
+36 1 412 0421 - 107

Nyugat Magyarország

Becze Zoltán

Kiemelt iparág:

  • Olaj- és gázipar

Zoltan.Becze@endress.com
+36 20 389 3167


Tóth Ádám
Adam.Toth@endress.com
+36 20 204 3605
+36 1 412 0421 - 121


Majer Zsolt
Zsolt.Majer@endress.com
+36 30 154 4156
+36 1 412 0421 - 131

Továbbá

Utto Loránd

Kiemelt iparág:

  • Vegyipar

Lorand.Utto@endress.com
+36 30 400 4743
+36 1 412 0421 - 130


Farkas Zoltán

E-Commerce

Zoltan.Farkas@endress.com
+36 20 452 6678
+36 1 412 0421 - 117


Fischer Enikő

Logisztika

Eniko.Fischer@endress.com
+36 20 421 6884
+36 1 412 0421 - 106

Kelet Magyarország

Koncz Tamás

Kiemelt iparágak:

  • Víz és szennyvízipar

  • Erőművek

Tamas.Koncz@endress.com
+36 20 534 0240
+36 1 412 0421 - 102


Kiss Zoltán
Zoltan.Kiss@endress.com
+36 30 287 8664
+36 1 412 0421 - 114

Szerviz

Szerviz

Árajánlatkérések és szolgáltatásaink megrendelése:
helpdesk.hu.sc@endress.com
+36 1 412 0421 - 203


Szervizvezető:

Nemes László
Laszlo.Nemes@endress.com
+36 20 468 8286


Gyurkó Péter
Peter.Gyurko@endress.com
+36 20 929 1633


Hegedűs Tamás
Tamas.Hegedus@endress.com
+36 20 259 5887

Kalibrálás

Magyarország

Lukács László
Laszlo.Lukacs@endress.com
+36 20 933 5954


Czifra György
Gyorgy.Czifra@endress.com
+36 30 366 5977

Szerviz támogatás - My Tech Support