A keresés elindításához írjon be legalább 2 karaktert.
  • Előzmények

Contact Information

Endress+Hauser (Magyarország) Kft.

Cím / kapcsolat

Forgách u. 9/b

1139 Budapest, Magyarország

Nyitvatartás:

Iroda: 8:00-16:30
Szerviz: 8:00-16:30


Ügyvezető igazgató:

Mézes András

Andras.Mezes@endress.com

+36 20 320 9872


Pénzügyi vezető:

Kerekes Krisztina

Krisztina.Kerekes@endress.com

+36 30 651 2322

Számlaküldés:

invoice.hu.sc@endress.com

Értékesítés

Budapest és környéke

Kiemelt iparágak:

  • Élelmiszeripar

  • Gyógyszeripar


Lakatos András
Andras.Lakatos@endress.com
+36 20 474 2746


Bajár János
Janos.Bajar@endress.com
+36 20 474 2598

Kelet Magyarország

Kiemelt iparágak:

  • Víz és szennyvízipar

  • Erőművek


Koncz Tamás
Tamas.Koncz@endress.com
+36 20 534 0240


Kiss Zoltán
Zoltan.Kiss@endress.com
+36 30 287 8664

Továbbá

Vegyipar:

Utto Loránd
Lorand.Utto@endress.com
+36 30 400 4743


E-Commerce:

Farkas Zoltán
Zoltan.Farkas@endress.com
+36 20 452 6678


Logisztika:

Fischer Enikő
Eniko.Fischer@endress.com
+36 20 421 6884

Nyugat Magyarország

Kiemelt iparág:

  • Olaj- és gázipar


Becze Zoltán
Zoltan.Becze@endress.com
+36 20 389 3167


Tóth Ádám
Adam.Toth@endress.com
+36 20 204 3605


Majer Zsolt
Zsolt.Majer@endress.com
+36 30 154 4156

Szerviz

Szerviz

Árajánlatkérések és szolgáltatásaink megrendelése:
helpdesk.hu.sc@endress.com


Nemes László
Laszlo.Nemes@endress.com
+36 20 468 8286


Gyurkó Péter
Peter.Gyurko@endress.com
+36 20 929 1633


Hegedűs Tamás
Tamas.Hegedus@endress.com
+36 20 259 5887

Kalibrálás

Magyarország

Lukács László
Laszlo.Lukacs@endress.com
+36 20 933 5954


Czifra György
Gyorgy.Czifra@endress.com
+36 30 366 5977

Szerviz támogatás - My Tech Support